benim en iyi bebekler oyun deneyimleri

Sürekli bir müsteri olarak ben onlar benim yasam tarzi ve kisilik uygun nasil orada giyim tarzi ile zaman zaman takintili biraz daha oldugumu kabul ve edecegiz. Ben iyi bakmak ve benim giyim iyi hissetmek istiyorum ve bu yüzden tam olarak bunu birlikte kiyafetler çekmek için benim kisisel bir hedef var. En giydirme oyunlari deneyimi, ancak, beklediginiz biri degildi. Ben süslü bir alisveris yapabilir ya da hatta alisveris merkezinde degildi. Ben bir bagis merkezi ile ilgili bir konsinye satis dükkaninda oldu. Ben perakende kapali çok alisveris oldu.

Ve ben bunu yaparken bir patlama oldu.

serefiye giydirme oyunlari
Biz bagislanan ettik ürün satmak çok farkli magazalar vardir. Sahsen ben hayatin sol bol vardi seyler büyük miktarlarda hibe ettik biliyorum. Ben dolaplar ve dolaplari ve bittiginde bir kez baska birinin bazi ögeleri disinda kullanimi alabilir umuduyla bagis kutulari içine tasindi. Simdiye kadar ben hayal kirikligina henüz. Ama sonra bu her iki yönde ise yarayabilir fark etti. Sadece ben bazi kullanim çikmak için baskalarina ögeleri verebilir, ben baskalarinin ürün I kullanabilirsiniz seyler bulmak ve biraz daha yasam çikmak olsa göz gidebiliriz. Ben Serefiye de bebekler oyun oynamak için gidiyordu.

Giydirme oyunlari baslatmak için, ben bazi yeni giyim esyalari için tahsis ediyorum bu bir tomar para yakaladi. En satis magazalari hatta kartlari ve çek almak, ama asla bilemezsiniz çünkü nakit güvenli oldugunu. Para harcama ile yanan cebimde, ben bulabildigim ne hazineleri türlü görmek için deposu için basli.

Ben çorap ve iç çamasiri üzerinden atlanir. Ben ev esyalari da bakti ama ev dekorasyon degil giydirme oyunlari için buraya beri bu zaman geçirmek için karar verdi. Ama sonra ucuz, eglenceli giyim raflari önümde uzaniyordu.

Bu kadar basit beri elbise ile basladi. Bazi sevimli mini etekler ve altinda 10 $ her biri için uzun bir yazlik elbise bulundu. Sonra üstleri tasindi ve kot pantolon ile harika olurdu birkaç bulundu. Ben saatlerce kazma tuttu ve benim giydirme oyunlari için ziyaret etmek gibi günün sonunda benim 100 $ dolar geçirdigi degil, kot pantolon ve diger magazalardan olabilir bir üst yolu ile magaza üzerinden yürüdü , ancak 20 farkli ögeleri ile.

giydirme oyunlari seven
Böyle top çalma ile, ben perakende alisveris için kullanilan bazen hatirlamak zor. Ve hala bazen, ama çok satis dükkanlarinda giydirme oyunlari oynamak için daha bir macera var. Orada geçmis olsun polyester bir sürü, ama biraz daha derin ve bulunan bazi gerçek hazineleri vardir kazmak.