battlenet hesabi – sen sözleri konum tek bir yerde ihtiyaç

Warcraft, Starcraft II ve yakinda Diablo III Dünya: Sizin Battlenet Hesabiniz Blizzard oyunlari erismek ve yönetmek için merkezi bir konumdur.

Asagidaki Warcraft Battlenet hesabi bir Dünya sahibi ana faydalari sunlardir:

# 1: milyonlarca büyük bir topluluk.
Warcraft tek basina Dünya 12 milyondan fazla oyuncu var. Starcraft II ilk ay içinde oyunun 3 milyon kopya satti.

Diablo 3 de muazzam bir basari haline muhtemeldir. Bir saniye düsünün: Diablo 2 fazla 9 yil önce Agustos 2001’de 29 itibariyle 4 milyon kopya satti! Simdi, çok daha internet kullanicilarinin ve sert çekirdekli oyuncular vardir. Bu çikacak sonra en az 10 milyon kopya satmayi olasidir.

# 2: En sevdiginiz oyun yönetmek için bir yer.
Lütfen Battlenet hesap sizi Blizzard tüm 3 ana oyunlari yönetebilirsiniz. Bunu oynamak gibi otomatik olarak kampanya esitler. Istediginiz herhangi bir zamanda devam ettirebilirsiniz.

# 3: her yerden oynayin ve yükseltme.
Eger oyun yükseltebilirsiniz, yenilerini satin almak veya bu tek bir yerden serbest yamalari indirin. Bu sizin için ve Blizzard için hem de sürecini kolaylastirir. Oyun satin almak için, Blizzard saklamak için dogrudan Battlenet hesabi ile baglanacaktir.

Istediginiz kadar çok kez oyunu. Bu, yerel isletim sisteminin yeniden yüklenmesi hemen sonra size oyun yüklemenize olanak tanir. Oyun da tüm farkli makinelerde kurulabilir olacaktir.

# 4: tek bir yerde tüm oyun kaydedin.
Sen tek Battlenet hesaptan tüm oyun kaydetmek ve yönetmek, devam edebilirsiniz. Sorunsuz dizüstü ve tersi PC’nizden geçis.

# 5: Ebeveyn denetimleri.
Ebeveyn denetimleri Çocuklariniz oyun oynarken olan durumda ya da oyun süresi sinirlamak isterseniz kullanilabilir. Günlük ve haftalik oyun zaman sinirlari ayarlayabilirsiniz ve oyun zaman raporlar alabilirsiniz. Hatta devre disi birakmak ya da oyun içinde sesli sohbet etkinlestirebilirsiniz.

Oyun programlari da mevcuttur. Oyun oynamak bazi gerçek hayat görevleri yapmak için bir ödül olarak kullanilabilir. Bu sekilde, günlük aktiviteler daha zevkli ve bir angarya daha az olacaktir. Ister inanin ister inanmayin, World of Warcraft oynarken bir seyler daha hizli halletmek ve öz disiplin gelistirmeye yardimci, motivasyon artirabilir degil.

# 6: gerçek kimligi
Gerçek kimligi Battlenet hesabiniza sosyal kivilcim ekler. Bu sosyal oyun deneyimi zenginlestirecek. Yayin mesajlari göndermek ve arkadaslarinizla ilgili durum bilgi alabilirsiniz. Hatta çapraz oyun sohbet mesgul olabilir.

Sizin Battlenet hesap tüm favori oyunlari yönetecek basit bir sitedir. Bu size sadece hayal özelliklerine erisim saglar. Kendiniz için Check it out ve eglenceli Blizzard bu muhtesem oyunlari oynamak var.