battlefield 2142 ücretsiz indir

Battlefield 2142 Electronic Arts için Dijital Illusions CE tarafindan gelistirilen bir online first person shooter video oyunu. Bu savas oyunlari serisinin genel dördüncü taksit. Oyun online oldugu için, çok tek oyuncu ile birlikte de oynamak destekler. Battlefield 2142 Amerika ve Avustralya’da 18 Ekim 2006’da yayimlanan ve iki gün sonra Avrupa ve Japonya’da. Edildi Oyun sadece PC platformlari örnegin Windows tabanli bilgisayarlar ve Mac OS üzerinde çikti. Özellikleri sinirli sayida ücretsiz Battlefield 2142 indir Electronic Arts web sitesinde mevcuttur. Bu orta yapilandirmayla sistemi çalinabilir.

Battlefield 2142 için arsa yeni buzul çagi ortaya çikmistir 22. yüzyilda geçen ve iki yeni süper güçler-Avrupa Birligi ve Pasifik Asya Koalisyonu arasinda savas yoktur. Sadece en iyi hayatta-Bu olacak oyunu dayali budur. Fetih ve titan: Battlefield 2142 iki oyun modlari içerir. Titan oyuncunun amaci karsi takim Titan yok etmektir bir online multiplayer modu. Saldiri, kesif, mühendis ve destek: Battlefield 2142 yilinda silah ve ekipmanlari dört oynanabilir sinifa kategorize edilir. Fetih modunda, spawnpoints toplamak için birbirleriyle mücadele iki karsit fraksiyon olarak tasvir oyuncu esit sayida olusan iki takim var.

Battlefield 2142 tek oyuncu modu var ama gerçek eglenceli online multiplayer modunda oynamaya geliyor olsa da. Onun çoklu oyuncu modu 64 oyuncu kadar destekler. Sasirmis, tek oyuncu modunda da, 16 oyuncu kadar botlara karsi oynayabilirsiniz. Sadece Battlefield 2 gibi, siralama oyuncularin kendine özgü sistemi vardir. Daha iyi siralamasi daha fazla özellik oyuncuya kilidi vardir. Oyun 10 Battlefield 2142 ile birlikte gelen disari olan 16 harita paketleri toplam vardir. Oyuncular ayrica oyunda ödül verilmistir. Kaos Teorisi: Battlefield 2142 sadece Splinter Cell gibi oyun içi reklam ile birlikte gelir.

Battlefield 2142 Battlefield 2 kadar basari olarak tadi olabilir. Derecelendirme tatmin edici ama selefi kadar iyi degildi bile. Mac kullanicilari son derece hayal kirikligina ugradilar. Birçok hata oyunda bildirildi. Bu hatalari gidermek için, EA çesitli düzeltmeler ile oyun için bes güncellestirmeler yayimladi. Kuzey grev ve First Strike: EA de Battlefield 2142 için iki güçlendirici paketleri yayimladi. Ücretsiz demo oyun için serbest birakildi. Bu Battlefield 2142 ücretsiz sürümü fethi veya titan modu ile Sidi Santrali haritanin bir online oyun destekler. Sen asagidan Battlefield 2142 ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz. Sadece Battlefield 2142 ücretsiz indirmek için baglantiyi tiklatin. Bu dogrudan EA sunucularindan battlefield 2142 indirecektir.