Basit bir çözüm – wii homebrew kanal kurmak

Ilk sey, size Homebrew kanal ne oldugunu anliyorsunuz? Homebrew yeni özellikler, oyunlar, ve gerçekten sahip keyfine varacaksiniz programlari için kapilarini açiyor Wii için bir yazilim degisiklik oldugunu. Bunu ne yapacagini anlamaya basladiginizda, hemen Wii On Homebrew Kanal Kurulum için çalisiyor olacak.

Wii sistemi gibi serin olarak, büyük hasar görmüstü. Bir bir DVD disk ile konsol, video çikisi özelligi, ses çikisi, ve daha sonra bir DVD film oynatabilen saglayan degil yaratma düsünün. Neredeyse düsünülemez, ama Nintendo yaptigi tam olarak budur. Bu Wii sistemlerinde Homebrew kanal yüklemeniz gereken ilk nedenidir. Bu sikinti kurtulmak ve gerçek bir multimedya merkezi, özgün yapilmasi gereken yolu içine Wii sistemi açabilirsiniz.

Eger oyun veya bilgisayar programlarinin yedek kopyalarini yapmak mi? Bir ürün üzerinde iyi para harcamak zaman, ihtiyaciniz olan son sey yok basit bir çizik için savunmasiz sahip olmaktir. Oyun üreticileri Nintendo karsi etkisi koymak ve onlarin DVD oyunlari kopyalarini yapmazlar emin olmak için bir sistem talep etti. Onlarin talep korsanlik yüksek miktari nedeniyle anlasilabilir, ama size yatirim korumak gerekiyordu degildir de tedirgin edicidir. Kullandiginiz Wii sistemlerinde Homebrew kanal yüklediginizde bu sinirlama sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Birçogumuz Nintendo Wii sahipleri yildir Nintendo sistemleri hayranlari olmustur. Her Nintendo oyun konsolu yapmis sahibi var. Biz Mario Kart her yeni versiyonu oynadi ve biz yine o eski oyun oynamak isterdim var. Bazen geçerli sürümleri daha eglenceli idi. Bazi konsolu üreticileri kendi yeni sistemlerde eski oyun oynamak saglamak için çalistik burada, bu Nintendo Wii olmadi. Bir kez daha, toplum öne çikti ve bu özelligi ekledi. Eger Wii konsollari Homebrew kanal yüklediginizde Bu özelligi erisebilirsiniz.

Dikkatli bir hizli kelime. Eger arkadaslarinizla konusurken ve birisi bir donanim degisiklik yapiyor bahseder baslattiginizda, açmak ve yürüme mesafesindedir. Bu gerekli degildir, ve son derece risklidir. Eger konsol bir mod chip yüklediginiz donanim degisiklikler vardir. Bir bozuk sistemi ve hiçbir garanti ile sona erebilir. Homebrew ile Yazilim degisiklik ayni özellikleri vermek ve güvenli olacaktir.

Birçok sanayi, bu özellikler ekleyerek muhtemelen büyük para mal olacak. Önemli ölçüde makinenizin yetenegi artmaktadir. Wii sistemlerinde Homebrew kanal yüklemek için maliyet dakika içinde ölçülen ve çok az dolar oldugunu. Çevrimiçi dosya ve büyük talimatlari bulabilirsiniz. Wii sistemlerinin gerçek uzmanlari Birkaç her seyi almak için paketleri bir araya koymak ve net talimatlar, videolar ve test dosyalari ile çalisan var. Sen benim sitesini ziyaret ederek bu paketlerinden bazilarini kontrol edebilirsiniz.

Kalan tek soru, bir sakat Wii sistemi ile yasam tutmak için düsünüyorsunuz, ya da Wii Homebrew kanal kurmak ve zevk yeni bir dünya kilidini olacak? Bu Yapmaniz gereken bir sey degil, ama ne zaman kesinlikle mutluluk duyacagiz. Bir rehber tut, ve bugün bunu.