basarisiz ücretsiz online mmorpg oyunlar

Çaldiginiz oyun gibi hissetmek karakteri yoksun. Toplum cehenneme gidiyor gibi hissediyorum. Bir olan ya da baslangiçta oldugu gibi gerçekten oyunu zevk gibi gerçekten hissettim en son ne zaman oldugunu. Sansi, muhtemelen uzun bir süre bu duygu hissetmemistim vardir. Sahsen ben gerçekten Final Fantasy 7 veya Star Ocean beri herhangi bir oyuna dalmis ve bu oldukça uzak geri oyunlar edilmemistir .. Yeni MMOs çogu gerçek bir yenilik gibi sadece çikan ya da ne oyun oynamak için büyük yapmak için kullanilir. Kullanici Arayüzü
Ve sonra kisayol tuslari ve sicak-bar var. Tabii, onlar günümüzde MMOs programlari kontrol etmek için en etkili çözüm, ama hadi olabilir, biz 2010 yilinda konum ve biz yillardir ayni kurulum kullaniyorum. Bana kalsa, ben oyuncu asiri onlarla mesgul olmayacak sekilde MMOs en küçük, en kompakt UI mümkün olmasi gerektigini söyleyebilirim.

Ölmek için cezalar eksikligi
Simdi bu tür bir sey en MMOs dahil etmek neredeyse imkansiz olacagini biliyorum, ama ölmek için cezalar eksikligi oyun dünyasinda disari mücadele herhangi bir gerçek gerilim kaldirir. Bir MMORPG, ancak, bir MMO oyun ölüm ile ilgili ilginç bir yöne dogru gitti. Shaiya Çevrimiçi Ultimate modu ile zorluk çekmek isteyen herkes için özel bir oyun özelligi bulunan bir MMORPG oldu. Ultimate modunda oynamak için ödül büyük oldu, ama olumsuz bazen çok güçlü oldu ve oyun ölüyor tamamen karakter kaybetme anlamina anlamina gelir. Bu ancak tüm zor isleri sadece.

Asiri taslama ve macera çesitli eksikligi
Her yerde taslama. Orada MMORPG bir sürü bu geri düsmek gibi görünüyor. Umarim MMO oyunlarin yeni bir safak bu durum degisecek. Ve ayni zamanda herhangi bir arayisi çesitliligin olmamasi da asiri taslama karsilastirilabilir olabilir. Çogu MMORPG sirketler bu ve ürettigi kar görmek ve gelismeye reddetme bu kadar uzun süre eziyet sistemi etrafinda tasarlanmistir. Eski demisler sanirim: “neden bunu düzeltmek o (onlar için) kirdi degilse?”
Diger MMOs taklit
Bir çok sirket bu gün en popüler MMO almak ve basari bankaya taklitçi MMOs olusturmak ister. Dedikleri gibi taklit dalkavukluk nihai biçimidir, ama inanilmaz yaratici oyun tasarimi olarak görüyorum. Ben onlar daha önce taklit ediyor MMO oynadi, özellikle herhangi bir oyuncu bu taklitçi MMOs oyun dünyasi için ek herhangi bir duygusu hissediyorum nasil göremiyorum. Bu deneyimin mükemmel bir örnek benim zaman El kiliç oynamak ve o zaman da “Dogu Fantasy Online” olarak bilinen Fu yumruklar oyun üzerinden geçis gelen olacaktir. Her ne kadar bazi özgünlük atmak için yorgun Fu yumruklar gibi, ben “bu yapilan, burada” önemli bir hissi vardi.

topluluklar
Battaniye toplulugu: Iste bir MMORPG daldirma kapsamli ve en önemli parçasidir. Sadece bu beyin firtinasi: Sen, en sevdiginiz MMO oyun sehir etrafinda dolasim ve genellikle keyfini çikarirken ediyoruz. Bu sadece bir MMO baskalariyla oynarken olabilir birçok durumlara ekler mütevazi bir senaryodur.

Ne yazik ki bir grup ile oynarken, bazi durumlarda daha fazla yardimci sikici olabilirsiniz. WOW Örnegin ninja yagma ile sorun vardi. Aslinda gerçek hayatta tanidiginiz kisilerle oynamak, ancak, MMORPG oyun oynamak tüm insanlarin ciddi sekilde karakter rolleri almak ve onlari oynayacagi çok daha enjoyable.It ‘in olasi degildir olabilir. Arama motorlari ve altin çiftçi: ben eklemek istiyorum bir kalabalik sey. Karakter kimse onlari ve onlarin bot satin almasi hakkinda tüm üzerinde spam mesajlari pek çok düzeyde altin sonlari daldirma toplanan altin çiftçiler oynayan oyun dünyasi kaymasi görmek.

Isterseniz daha fazla bizim ana adresimizi ziyaret edin.