barbie oyunlari yaz aylarinda güzel kalmak

Sunkissed güzellik alin ve Barbie oyunlari plaj layik görünüyor alarak günes altinda güzel kalmak. Sizin mayolari, plaj sapka ve plaj makyaj hazirlayarak baslayin. Günesin isi zevk ve sahilde zevk alirken tan bir görünüm spor. Güzel ve yaz için seksi kal!

Bazi bronz ve bakmak için tan koyun. Ancak dogal yaz bir görünüm için saf tonlarinda tutmak. Eger maskara giymek, bunlari göz çevresi daginik olmasini istediginiz sürece su geçirmez oldugundan emin olun. Tozu ve pariltili dudak parlaticisi bronz allik ile oynayin. Bu dudak parlaticisi gelince, bir agiz sulandiran etkisi veren birini seçin. Dayanilmaz bir pout için, parlak dudaklar üzerinde bronz veya saf altin dudak rengi uygulayin.

Bazi cilt çiplak. Barbie oyunlari bulunamadi parlak ve çiçekli yaz giysiler vardir. Sicak yaz sirasinda esintili hissi verecek birini seçin. Plaja bazi cilt çiplak. Yüzsüz olmak ve cilt gösteren plaj özellikle güzel. Öne çikarin ve bir büyüleyici bebek olabilir.

Katil yaz moda giysiler. Moda tasarimcilari yaz koleksiyonu yaz için katil kiyafetler hakkinda övünme bir asamada kendi podyum almisti. Özellikle plajda, günesin altinda oldugunuzda, o zaman onlari harekete geçmek zamani gelmistir. Tek omuz üst veya bir spagetti sikintisi çeken bluz gibi parlak tek sikintisi çeken üstleri bulun ve sort seksi çifti ile maç. Tüm kiskandiracak için seksi iki parçali mayo üzerine, don hayran ve takdir etmek istiyorum. Pembe, yesil, turuncu ve sari gibi herhangi bir güçlü renkler yaz için moda, bu nedenle son moda giysileri ile güncel tutun. Bu arada, günes gözlügü günesli bir gün için bir zorunluluktur. Retro tonlari gidin ve yaz kiyafeti uygun havali tonlari bulmak. Bir imza yaz renk seçin! Blackberry renkli çerçeveler üst listelenen yaz gölge bu sezon.

Yaz aksesuarlari. Aksesuarlar giren ögeler tonlari, kolye, küpe, bilezik, bilezik, atki ve hatta çanta, ama ten yaz için en iyi aksesuar oldugunu biliyor musunuz? Eger çok-coveted tan alma düsünmek önce, günes yanigi korumak için cildinize bir miktar günes blok krem ??yayildi. Çok yaz gerekir gerekenler tamamlamak için listesine nemlendirici ekleyin.

Yaz yilin en keyifli mevsim biridir. Sen, bir çok sey yapmak seyahat keyfini, yeni insanlarla tanismak ve seksi vücut gösterebilir. Yaz için hazirlayin ve yaz gerekir gerekenler bulabilirsiniz Barbie oyunlari ile moda olmak!