atlantica çevrimiçi kilavuzu – viking – Egitim

Senin Viking beceri egitimi hakkinda gitmek nasil göz önüne alindiginda, en temel soru gerçekten, “Ben normal bir parali asker (bir Viking) kadar egitim Am, ya da ben (bir Baltaci) benim ana karakter kadar egitim ben?” Bu siniflarin birinin becerileri egitmek için en iyi yolu açisindan kesin bir bölünme vardir.

Bir Viking için, en iyi seçim gerçekten sadece gidebildigi gibi yüksek Donma Axe kadar yetistirmektir. Bazi insanlar seviyesi 60 ötesinde Vikingler üzerine tutun yapmak, ve bu ise, o zaman gidermek ya da belki Break Down veya Deadly Strike Guard üzerinde biraz egitmek için iyi bir fikir olabilir, ama uzun vadede gerçekten olacak Viking sadece büyü saldirilarina çok hizli bir sekilde ölüyor, ve parali baska daha güçlü C sinifi için onu hendek açilmasi bitirecegiz bulmak. Bu onlari Vikingler ile hiçbir üst kazanan PvP insa oldugu dikkate deger.

Onlari ana karakter olarak Axemen ile PvP insa kazanan bir ton söz konusudur. Onlarin yüksek sihirli savunma tamamen Viking sinifinin büyük zayifligi kaldirir ve Atlantica Online sizin çalma süresi tam süresi boyunca, degerli beceri Donma Axe ile bir ana karakter ile kendinizi bulabilirsiniz. Ana bir Baltaci ise, onu egitmek için açik beceri Donma Axe olacaktir.

Oradan, Baltaci sinif ‘becerileri hakkinda diger bazi önemli hususlar vardir.

Her seyden önce, beceri D sinifi melee parali her birine benzersizdir Break Down. Baska hiçbir sinif bu beceri vardir. Ve Viking ana kadar olan deger belki de üç sinif D melee parali asker sadece. Düzenli mercs olarak, üç hiçbiri bu kadar geç oyunda beceri Asagi Arasi olmasi, ve (bir merc degismektedir Kaos Rüzgar ile birlestirmek için büyük bir firsat bir Baltaci ana sahip, AO en yüksek seviyelerine etrafinda tutmak deger beceri) yikici büyü Yikici Rüzgar üretmek. Özellikle stun olusumu Topçu için insa durumunda, oyunun sonraki asamalarinda bir Topçu ya Topçu tutmak için makul. Bir Baltaci ana var ise, bu Arasi Asagi kadar tren için uygun bir seçenek var.

Diger iki becerileri, gidermek Guard ve Deadly Strike, ayni zamanda kendi nedenlerle deger egitim vardir. Gidermek Guard Kutsal Güvenlik PvP vazgeçilmez oldugu gibi, Atlantica Online PvP son derece güçlü ve Güvenlik gidermek düsman birimleri Kutsal Guard iptal olacaktir. Deadly Strike, ana karakter, mücadele her iki tarafinda parali çogu zaten ölmüs yakin maçta zafer ve yenilgi arasindaki fark anlamina gelebilir. Uzun vadede de, egitim Güvenlik gidermek muhtemelen daha emin bahis ve yüksek seviyelerine Bu büyü olan gerçekten takimin gücü için büyük bir varlik oldugunu.

Yani, bir Baltaci üzerinde egitmek için en iyi beceri muhtemelen Donma Axe olan, gidermek Guard ve sersemletici onlari bir Topçu ile insa için Break Down. Bu becerileri yaninda Deadly Strike kadar yetistirmek olsa makul.

istatistikleri

Sadece iade siseleri için izin verilen kullanim sinirli sayida, çok istatistikleri artis ayarlayabilirsiniz, fakat istatistikler, Vikingler ve Axemen sebeke artirmak için aramak gerekir? Bu sorunun cevabi sinifinin güçlü gelistirmek istatistikleri artirmaktir.

Viking için, onun Güç ve canlilik en yükseltmek için iyi olabilir var. Yüksek gücü ile onun standart saldirilari düsmanlarina daha fazla hasar yapar ve yüksek Canlilik ile o daha beka olacaktir. Yüksek Maharet biraz atlatmak için yetenegini artiracak ve yüksek zeka onun Donma Axe biraz daha fazla hasar vurdu ve yapilacak daha çok saldirilar yapacak. Gerçekten, Viking için her istatistik dikkate deger. Biz kisisel tercihinize bu birakacagim.

Bir Baltaci ana için, hikaye biraz farklidir. Savasta ana ölür, mücadele kaybolursa, onun hayatta kalma çok daha önemli bir faktördür bu yüzden. Bu Zeka ve Beceri ile belki de takip, her seyden önce onun Canlilik artirmak için tavsiye var. Istihbarat Magic Savunma ve gibi Dexterity artar sans atlatmak olmadigini, ancak bu hipotez üzerine gelin bazi kanitlar yapar artar hususunun bu noktada kesin bir kanit yoktur. Ben bu istatistikleri savunma eklerim bahse hazirim, ve bu durumda ise, o zaman ana da Baltaci giderek artan bir deger konum.

Diger bir faktör bazi oyuncular daha yüksek zeka ile bir karakter daha güçlü kendi sifa etkisine kadar 40-100 kadar puan ekleyerek, Samanlar ve Oracles gelen sifa alacaksiniz bulduk olmasidir. Bu alisilmadik bir oyun mekanik, ama varsa, bu istatistik artan stratejisinde dikkate deger.