atis oyunlari – herhangi bir zincirleme etkileri var

Atis oyunlari herkesin dikkatini çekiyor ve günümüzde, her zamankinden çok daha popülerdir. Tür bu tür oyun için heyecan ekler sadece ama onlar da çok zincirleme etkileri vardir. Video oyunlari, eglence için icat ediliyor, eglenceli daha saglanir ve en son ve ileri teknoloji yardimiyla, atis oyunlari oyun deneyimi yeniden belirlediler. Düsman ve tamamen tahrip düsman tank ve uçaklarin ceset üzerinde yürüyerek misyonu gerçeklestirmek için tutku baska bir sey oldugu yerde kalp-zonklama ses efektleri ve klasik grafik ile, oyuncu baska bir dünyaya kaybolur!

Onlar çocuklari yagma yapmak ve çocuklarin disinda hiçbir sey ögrenmek oldugunu düsünüyorum beri ebeveynlerin çogu atis oyunlari suçlu olabilir. Aslinda, onlarin çalisma kaybederler ve sorumsuz olur. Tabii ki, bu dogru ama çocuklar kontrolden çikti ve milyon mil uzakta ebeveynleri onlara bagirmak zaman ise saglanan oldugunu. Ama sonra, sadece bu hayal kirikligi getiriyor atis oyunu? Bu müzik dinlerken ya da film izlerken bir çocuk da böyle talimatlari görmezden olabilir bu mümkün degil mi? Bu itaat söz konusu oldugunda, o oynuyor araci ‘çocuk da’ yalan degil, söylemek Anlami!

Bize bu kamu yararina yayimlanmistir kadar habersiz oldugu bir porno gerçegi görelim! Rochester Üniversitesi arastirmacilari tarafindan yapilan bir çalisma bir ay boyunca birkaç saat için cum eylem video oyun çekim oyun insanlarin yüzde 20 ile göz muayenesi iyilesme isleyisi gösterdi oldugunu ortaya koydu. Olarak Daphne Bavelier (profesör, Beyin ve Bilissel Bilimler) tarafindan belirtilen “Eylem video oyun degisiklikleri beynimizde görsel bilgi islem yolu,”. O tür oyunlar diger faaliyetleri ve belki de günlük hayata tasimak ileri sonra bazi yüksek limitli ve beyin alir ona ayarlar ve bu ögrenme insan duyu sistemi itmek olabilir ekler.

Psikiyatristler de böyle atis oyunlari zihin uyanik ve bir oyuncu farkli sekillerde düsünmeye baslar yapmak itiraf. Diger bir deyisle, önemli ölçüde çok boyutlu olmasi beyin kapasitesini arttirir. Bize basit bir örnege bakalim; belirli bir noktada, aksiyon oyunu bir ana karakteri gelir ve hemen öldü sonra vurularak alir. Bundan daha iki kez ya da daha fazla, bir kez olur ancak daha sonra, oyuncu bosluklar düsünmeye baslar. Beyin çok boyutlu bir sekilde düsünmeye baslar ve satir aralarini okumaya çalisir, bir kursun nereden geliyor? Sürgünler ve nereden kim? O noktada daha fazla adim önce iki kez düsünür ve crosswire veya son binoküler kullanir ve disari buldugu mankafa ve baaanggg! Bitir! Burada beynin etkinligi izlemek, bu çok normal düsünüyordum ve her sey bir sekilde dogru gelebilir, ama hayat kaybi beyin çok çalismak ve bir atilim almak için yapar!

All-in-tüm, atis oyunlari birçok yararlari var ama hepsi götürün ve nasil kullanmak nasil oyuncu baglidir. Sizinle hidroklorik asit var, simdi bunun disinda bazi harika kimyasal icat ya da sadece giysi yakabilir!