anlayis naruto bölüm – Bölüm 1

Bu makale, yorum bölüm alti bölüm bir baslayarak Naruto Bölüm olusur. Naruto bölüm bir, iki sonra Konoha döner Naruto Uzumaki bahsediyor ve Jairaiya ile birlikte bir buçuk yillik bir egitim yolculuk. Bir Genin rütbe sahibi olan Naruto, rütbe Çuunin gelismis var onun es, yeniden tanitildi. Ayrica, Sunagakure dogru Akatsuki hareket iki üyesi Gaara, köy lideri yakalamak için.

Bölüm iki Naruto dogru bir hamle yapmak istiyor Akatsuki hakkinda konusuyor. Jairaiya Naruto vücudu içinde bulunan bir Seytan Tilki seklinde olan kuyruklu hayvanlar toplama Akatsuki plani hakkinda Kakashi Hatake bildirir. Naruto hayati tehlikede oldugu için o köye birakir. Bu Naruto güvenlik sorumlulugu alir Kakashi oldugunu. O nedenle Naruto egitiyor. Kakashi onlar düzeldi ne kadar görmek için Sakura da Naruto ve bir test verir. Bu arada Akatsuki üyeleri olan Deidara ve Sasori, Sunagakure girisinde gelen baslar.

Bölüm üç Kakashi tarafindan verilen bir test geçmesi gerekiyor Naruto ve Sakura ilgilidir. Test Kakashi tarafindan ele ve zorla Kakashi gelen iki jingle bells almak zorunda olacak Naruto ve Sakura oldugunu iki jingle bells içerir. Onlar kendilerine sunulan olan gerekli araçlari uygulayarak yapabilirsiniz. Böylece, Sakura ve Naruto almak Kakashi önünde kendi yeni edindikleri becerileri görüntülemek için firsat.
Bölüm üç Deidara adiyla Akatsuki üye biri, patlayan kil manipüle yetenegini ortaya çikarmak için çalisir Sunagaure dogru dikkatinizi yönlendirir. Deidara gökyüzüne dev kil kus alir ve aninda onlari öldürmek gardiyanlar söyle kil örümcekler patlamaya baslar. Deidara Kazekage bina yaklasir ve o çok onun gelmeden önce, onun için bekliyor Gaara görmek için sürpriz oldu.

Bölüm dört, Naruto ve Sakura onlar çok kendi edindikleri becerileri ile gelismis olmasina ragmen, yine de Kakashi çok daha üstün teknikler gelistirmistir kadar iyi olmadigini bir anlayis söz konusu. Böylece, Naruto ve Sakura kazanmak için bazi alisilmadik yöntemleri içine kullanmaya karar. Sonunda onlar Kakashi yeni romani yagma edecektir onu tehdit ederek Kakashi ile meydan kazanmak. Sharingan dudak okuma yetenegi beri Kakashi sonra da kulaklari kapsayacak ve gözlerini kapatmaya karar verdi. Bu arada, Deidara ve Gaara kendi savas baslar ve Gaara ekran manipüle kum kontrol yeteneklerini var.

Bölüm bes kritik bir durumda Deidara gösterir. Deidara Kazekage bina o O Gaara da kil patlamaya çalisir ama o Gaara üzerinde etkisi oldugu gibi imha edilmesi o kadar kolay olmadigini anlar. Gaara hizli kolay bir sekilde onun etrafinda kum bir kalkan çagirmak için yetenegine sahiptir çünkü. Gaara Simdi Deidara grev yaptigi kum emriyle Deira saldiri ilerlemektedir. Böylece, Deidara kaçinmak için karar verdi. Ancak, Gaava en kum Deidara ile yakaladi ve kolunu bir sonra orada ezilme var.

Bölüm alti olarak Deidara Kazekage bina yakalamak için belirlenecek gösterilmistir. Bir kol kaybetti, o köy üzerinde büyük bir kil bomba serbest birakmak için karar verir. Gaara onun yeteneklerini kullanir ve tüm köy üzerinde büyük bir kalkan olusturmak için kullanilir onun kum yardimi ile bomba saptirir. Ancak, bu adim nedeniyle, Gaara simdi ani saldiri için tehlikeli açik oldugunu fark eder ve böylece kendini savunmak için kum kullanir. Ancak, Deidara Gaara bir vurma ve onu bilinçsiz yapma içine sonuçlari kil musallat kum patlama basarir. Deidara sonra onunla birlikte uzak Gaara alir.