altin altin cazibesine tarim vay

Diamonds 50 cent gibi çok rapçiler için tercih edilen degerli taslar olabilir ve Köpek (kürk unutmamak) Snoop, ancak Warcraft Evren altin hala imrenilen bir olabilir. World of Warcraft altin hayranlik birçok kisi, Çin gibi ülkelerde, tam zamanli altin çiftçiler olarak çalismaya böyle bir ölçüde ulasmistir. Yüz deger dönem “Altin Tarim” almayin. Hatta World of Warcraft büyülü dünyasinda, altin yetistirmek mümkün degildir. WoW altin tarim fazla altin kazanmak oyun içi görevleri yerine veya asiri performans eylemi bir zimni atiftir. Bu altin çiftçilerin en fazla altin kazanmak çetelerin öldürmek ve tekrar tekrar bu islemi yineleyin. WoW altin tarim son derece tatsiz olabilir ve bir bir robot yapmak olabilir. Fakat birçok kisi gerçek para için süt için yollar buldular.

Bu insanlar Altin Çiftçiler olarak tanimlanir. Orada isleyis oldukça basit. Daha sonra gerçek para ile satilan oyun, altin WoW Gold Çiftçi stok hoards. Bir WOW altin tarim honcho olma herhangi bir hayalleri liman Ama önce, bana bu kurallara aykiri oldugunu size bildirmek saglar. WoW tüm oyun içinde Blizzard Entertainment mülkiyetindedir ve bir o kendi degil ne satmak hakkina sahip degildir olmasidir. Eger yakalanirsaniz altin Eger oyundan men edilecektir sonra teslim. Bunu yapmak istemem, degil mi?

Çiftlik altin meshur gece yarisi lamba yanik insanlar bir servet kazanmak yok. 300 $ bir ay – Çin gibi ülkelerde bu altin çiftçilerin yaklasik 120 $ kazanmak. Miktari onlar altin tarim içine 12 ila 18 saat koymak göz önüne alindiginda ihmal edilebilir düzeydedir. Bu, kazançli bir kariyer alternatifi degil mi?. Ancak bu ucuz altin çiftçilerin istihdam altin tarim firmalari oldukça iyi kazanmak.

Altin çiftçilerin tehlikeye oyun ekonominin koyarak itham edilmistir. Ayrica, yeni altin getirerek enflasyon neden oldugu iddia edilmistir. Ama bu bakis açisi için yalin zit diger görüsler vardir. Bazi insanlar altin çiftçiler aslinda en fazla altin toplamak için kendi çaba sirasinda rekabet gücünü korumak iddia, ve onlar da yogun oyunda ticaret almak. Onlar da daha iyi WoW altin tarim için ekipman satin olmasi da bunun bir durumdur. Bütün bu oyunlar ekonomi akici kalir ve enflasyon nedeniyle rekabet indirilir anlamina gelir. Altin tarim ekonomik etkileri ragmen, bu altin tarim kurallara aykiri oldugu reddedilemez bir gerçektir. , Altin çiftçi ve altin alici hem kendi hesaplarina sona olma riski vardir. Unutmayin, o köselerde kesme kenarlari kesim olmak daha iyidir.