aion ranger tesviye kilavuzu

Eger en hizli yolda karakter tesviye baslatmak için bir Aion ranger kilavuzu ihtiyaciniz var mi? Mümkün olan en hizli sekilde üzerinde ranger tesviye baslatmak için size 5 sey bilmeli.

aion bir ranger ile nereye

Aion hizli seviyeye ilk adim nereye gitmek bilmektir. Birçok tesviye noktalar vardir ama bunlarin çogu içeri seviyesine kadar iyi olmadigi bir gerçektir

Mükemmel bir tesviye nokta çok büyük olmamali ama o da çok küçük olmamalidir. Çok önemli bir baska sey görevler vardir. Bir tesviye nokta zaman kaybetmeyin olacak görevler ton olmalidir.

Eger çok büyük olup çok iyi görevler olan bir yer bulursaniz, o yerde önlemek ve baska bir tesviye noktaya geçmek için deneyin.

bir korucu dogru kisilere konusmak gerekir

Seninle konusmak için kim oldugunu bilmek gerçekten önemlidir. Yanlis kisilere konusuyorsun o zaman iyi görevler kabul edemez, ama sadece önemsiz görevler.

Dogru kisilere kuramadigi Ayrica, bir meslek veya sinif egitim almak mümkün olmayacaktir.

bir korucu kabul gereken görevler

Bu adim tesviye için en önemli adimdir. Çok basit. Bir “önemsiz” arayisi üzerinde iyi bir görevi kabul ederseniz o zaman bir sürü zaman disari tasarruf edilecektir.

Sadece önemsiz görevler kabul etmek ve bir süre bu yigini, o zaman zaman saat atik olacaktir. Bu önemsiz görevler önlemek için gerçekten çok önemli. Bu görevler sadece 1 nedenle Aion gelistiriciler tarafindan yapilir. Zamaninizi aldigim için.

Iyi görevler 2 sey içerir. Mükemmel bir ödül ve mükemmel bir zaman tamamlamak için. Tamamlamak için 5 dakika sürer bir macera görmek ve ayni zamanda büyük bir ödül varsa o zaman görevi kabul etmelidir.

Küçük bir ödül için 15 dakika sürer bir arayis görüyor musunuz? Bu düsüs.

Ipucu: Sadece görevler öldürmek ve toplamak almak için deneyin.

aion bir korucu tesviye süre öldürmek ne

Seni öldürmek ne yaratik bilmek gerçekten önemlidir. Bu görevler yapmak için ya olabilir, ya da sadece taslama için olabilir.

Yanlis yaratiklar saldiriyor, o zaman deneyim, esyalara ya da macera senin ya çok üzerinde eksik olacak.

ne ögeleri almak için

Eger bir toplama görevler kabul ettik ne zaman nerede ve nasil arayisi tamamlanmis almak için gerekli olan ögeleri toplamak için bildiginiz çok önemli.

adim aion ranger tesviye yol bir adim kullanarak

Ancak, gerçekten güç seviyeye ranger son derece haritalar isaret detayli ekran görüntüleri ve renk ile birlikte geliyor adim Aion ranger tesviye yol bir adim kullanilmasi tavsiye edilir.