aion çevrimiçi oyuncu kilavuzu – oyun tanitimi

Baslangiçta, Atreia Eternity Kulesi etrafinda olusan tek bir dünyaydi. Atreia ilk sakinleri olarak, “Draconic” irk, Balaur, kibirli ve güçlü oldu. Onlar Aion, Atreia Yaratici karsi ayaklandi ve Atreia kendisine karsi bir tehdit dönüstü. Bu nedenle, Aion Balaur yüz ve dünya, Eternity Kulesi ayagi korumak için dünyaya on iki Tanrilar gönderdi. Ancak, dünya hakimiyeti gösteren iki tarafinda olmadan uzun bir savastan sonra harap oldu.

Ani bir patlama Eternity Kulesi paramparça oldugunda, Balaur Simabandha ve Atreia disinda kaldilar tekrar birbirlerini anlamak mümkün degildir iki dünya bölündü. Bölünmüs iki dünya “Melek” bölge, Elysea ve “seytani” bölge, Asmodae olur. Onlar diger tarafta yok etmek için aci bir mücadele içinde dolasmis? Kendi hirs ve hayatta kalmak için Kulesi És kalan parçasi. Bu sonsuz savasta Balaur varligini sürekli iki yaris varligini tehdit ve Elyolar, Asmodianlar ve Balaur sonsuz mücadele uzatmak için bir neden saglar.

Buna ek olarak, Eternity Kulesi imha dünyanin enerji akisi istikrarsiz ve bir bölge Abyss olusturuldu çagirdi. Abyss büyük tufan sonra olusturulan iki dünya arasinda gizemli bir geçistir. Abyss kadar açildiginda, birbirlerine Elyos ve Asmodian alanda en birikmis nefret yükseltilir ve Balaur yeniden ortaya çikmasi bir baska büyük savas müjdelemektedir edilir. Ayrica, gizli eserler tek tek kesfedilmeyi Abyss baslangiç ??kontrol etmek için izin verebilir Elyolar ve Asmodianlar gizli.

Simdi, Elyos ve Asmodian alanda insan olarak dogarlar oyuncular bir Daeva olmak için seçilmis olanlar oldugunu kanitlayabilirim. Onlar saygi ve onlara saygi siradan vatandaslar korumak yüksek Tanrilar koruyucusu ve savunucusu hem de görevlerini yerine getirmek. Sonunda, onlarin hedefi en büyük Tanri olmak ve ait olduklari dünyanin ebedi varligini tehdit diger tarafta, yenerek dünya kurtarmaktir.

özellikleri

Oyun sürekli olarak ne istediklerini üzerindeki toplum girdi olarak aliyor. Oyun gelistirmek ve beklentilerinin ötesinde yeniliklerine devam ediyor olarak gelistiriciler ve oyun toplulugu arasindaki bu açik tartisma son derece tatmin edici.

* Uçus
Bu oyun olacak bir ayirt edici özelligi uçan kavramidir. Bu sinirli bir [aktif beceri], karakter kara ve hava oyunculara karsi çesitli özel becerilerini gerçeklestirmek mümkün olacak sirasinda olacaktir. Ayrica yüksek yükseklik alanlari veya yürüyüs yoluyla erisilebilir olamaz malzemeleri bulmak için kullanilacaktir. Baslangiçta Eger seviye 10 Davea gücünü aldiginizda 1 dakika zamanlayici ile bir uçus göstergesi alirsiniz. Daha sonra oyun uçus süresi yükseltme ögeleri ile çikacaktir.

* Oyun motoru
Buna ek olarak, oyun ilk nesil Cryteks CryEngine kullanir. Bu ayni motor first person shooter FarCry gelistirilmesinde kullanildi.

* Görseller
Oyun ilham birden fazla tema geldi CryEngine ve son derece yetenekli sanat tasarimcilari kendi kullanimina dayali, sasirtici görseller ile yeni bir çigir olacaktir. Aion gibi rüya “olarak tarif edilebilir bir belirgin benzersiz bir ortam vardir?

* Karakter özellestirme
Karakter özellestirme sistemi son derece kapsamli olacak, oyuncu kendi karakterini tam olarak istedikleri sekilde görünüyor emin olmak için izin.

* Müzik
Müzik Ryo Kunihiko, dünyanin önde gelen film bestecileri ve televizyon müzikleri biri tarafindan olusturuldu. Müzigi bir örnek resmi Kore sitesini ziyaret ederek arka planda duyulabilir.

* Beceri zincirleri
Kullandiginiz silah bagli olarak, kendi beceri zincirleri erisebilirsiniz. Becerileri Markus (isim degisebilir) satin alinabilir ve zinciri içindeki uygun yuvaya uygun olmalidir. Yetenek zincir uzunlugu degistirilemez.

* PvPvE sistemi
Aion son oyun Abyss (PvP Bölgesi) içinde savaslar etrafinda gelisir. Abyss içinde büyük ölçekli savaslar gerçeklesecek kaleler. Oyun su anda gruplarin kendi içinde mücadele izin vermez. Bir kale kontrolünde Guilds NPC’lerden özel olsun hizip içinde vergi ve oyuncular fon hakkina sahiptir.

PvP katilimi PvP “Nokta” ile ödüllendirilir. Eger diger oyunculara karsi savas kazanmak gibi oyun sirada yer aliyor. Bazi siralarinda kanatlarini durumunuzu göstermek için görünüm degisecektir. Ayrica belirli ögeleri yüksek son zirh ve silah gibi bu noktalari ile satin alinabilir.

* Baskinlar
Raidler 6 grup basina azami parti büyüklügü olusacaktir.

* Silah ve zirh sistemi
Oyun bir oyuncu onlar gibi ve baska istatistikleri ile zanaat silahin grafik yeniden saglamak için bir sistem yer alacak. Bu oyuncu daha iyi istatistikleri ödün vermeden tam olarak istediginiz gibi bakmak için izin vererek özellestirme ve strateji baska bir katman ekler.