aion bir oyun degistirici yeni özellikler

Büyük ve coskulu asagidaki ile Asya’da kendini kuran, Aion ‘World of Warcraft için pek çok benzerlikleri vardir September.Aion sonunda ABD ve Avrupa’da baslatmak için ayarlanmis yeni bir MMORPG olan, ama biraz yakin bakmak ve bu çok farkli bir oyun göreceksiniz! Bu çarpici görsel ve en sertlestirilmis WoW fan hitap edecek grafik ile, bir çok benzersiz bir oyun – da gelistirmek ve oyun birçok alanda yenilikler ise.
Peki Aion kadar özel kilan nedir? Peki, bir sey için, size uçabilir – bir kez Level 10 ulasmak ve bir Daeva olmak, olan dört insan siniflarindan birini, size uçabilir olursa olsun. Ve – Kendi kanatlariyla! Bir sihirli ati gerekmez veya inWoW gibi bazi Mandrake bir yolculuk hop. Eger ne karakter sinifi olursa olsun, uçus herkes için Aion ayrilmaz bir parçasidir.

Bu yüzden ne bir kötü ya da iyi, ancak her iki hizip kolayca; Aion temel dayanak noktasi “melekler” ve “seytanlar” (aslinda her ikisi de insanlar / Atreia orijinal dünyasinin kirilma sonra ayri büyüdü Daevas hizipler vardir olmasidir olan kibir ilk etapta (bu hiç bitmeyen savas basladi “düsmüs ejderha” bir grup: diger çocuklar gerçekten bol kötü ve oblitere gereken) birbirlerine karsi ve üçüncü bir ortak düsmana karsi ayni anda savas kim olduguna inaniyoruz evet – bu) Lucifer var ve Cennet Fallen Host. Kötü ejderha bilgisayar kontrollü NPC’ler, siz bir “melek” veya oynatmak için “seytan” insan karakter seçmek zorundasiniz.
Karakter hakkinda konusmak, karakter olusturma islemi derece ayrintili ve özellestirme için seçenekler göz kamastirici bir dizi vardir. Aslinda – Eger havada uçan büyük bir büstü ile bir Rebecca Grant görmek istersiniz? Sorun degil. En sevdiginiz süper kahraman suretinde kendiniz yapmak ister misiniz? Endiseye gerek yok.
NCSoft diger oyunlar dogrultusunda, Aion grafik ve görseller nefes kesen – Simdiye kadar bir MMO gördügüm muhtemelen en iyi. Evet, muhtemelen WoW daha iyi. Ünlü Asya New Age müzik bestecisi Yang Bang Ean tarafindan büyük bir müzigi vardir. Bildigim kadariyla hareket ve kontrol gibi, size baska bir çok gerçek dünya üzerinde bakiyor beyninizde sikismis bir veri besleme çip ile bazi cyborg oldugunuz hissine kapiliyorsunuz. Oyunun Crytec sunuculari bile bagimsiz olarak olusturulan ve oyuncu-ilham hikaye verir.
Son olarak, Aion bas döndürücü bir “PvPvE” duruma tanistiriyor: Oyuncu vs Oyuncu vs Çevre. Ayni zamanda NPC patronlari ve dünya yasayan rastgele canavarlar kapali mücadele ederken, karsit fraksiyon insan oyuncular mücadele – Bu belki de oyunun en eglenceli oyun özelliklerinden biridir. Herkes için tam bir ücretsiz.
MMO oyun Aion gelisi ile devrim olacak mi? Bu iyi olabilir!