acimasiz efsane – karsiligi deger

Brutal Legend video oyunu oynama ile rock müzik karistirma parlak bir is yok güzel bir oyun. Bir video oyunu oynamak için daha iyi bir yolu daha sonra bir geri düsüs olarak en sevdiginiz müzikleri bazi var. Bu oyunda müzik ve bilesenleri oyunun kendisi oynarken herhangi bir kisa düsme ile telafi.

Bir gitar fan olan herkes sadece kendi kaya bileseni, popüler gruplarindan sahip konserler, ve eski rock gelen efsanevi maçta video oyunu seveceksiniz. Oyun için rock müzik ve aletleri eklemek için oyun için yetenegi, müzik seven herkes için bir emin kazanmak olun.

Ana karakterin sesi bu yüzden insanlar onun tanidik bir ses ve ana karakteri sahip oldugu alayci ve esprili sesi dinleme keyfine varacaksiniz Jack Black. Eger Jack Black ve rock müzik ve video oyunlari hayrani iseniz, o zaman bu üçlünün mükemmel püre oldugunu.

Kursun karakteri Eddie Riggs cennet onun sürümü olmasi umulur yeni bir dünya tasinir. Bu Tanrilar ve geçmisin Titans onurlandiran statures dagilan dolu bir dünya.

Karakter çok ilginç ve komik. Ozzy Osborn dünyada ihtiyaç duyulan seyler satan bir dükkan kaleci rol oynar. O ürün satan ve böyle onun balta ve gitar ve rezil olarak kendi müzik aletleri satan, Deuce.

Diger karakterler gibi takipçilerinin Eddie `s grubuna bir sifaci olarak bir konser ve eylemler oynar Lemmy gibi görünüse yapmak.

Bu oyun hakkinda çok sey Doiculus ve Lionwhyte ya da ikincil görevleri bulmak için dagilim yenmek için düzenli misyonuna sadik olabilir. Ikincil görevleri para kazanmak için faydalidir. Bu yangin haraç ve puan ile ödüllendirilir olabilir. Para birimi olarak oyuna hareket noktalari bu yüzden silah, araç üzerinde yükseltmeleri satin almak ve deposundan seyleri satin almak için nakit yapabilirsiniz.

Bu oyun için sadece olumsuz ikincil görevleri bir süre sonra sikici olmasidir. Misyonlari hepsi ayni tema var. Sizin için beklemek pek birakir oyunun basinda yükseltmeleri en satin alabilirsiniz, çünkü o da sikici olur.

Bu oyun degil `t her zamanki inanilmaz mücadele ya da çok bir savas video oyunu görmeye alisik olabilecegi özel efektler var, ama bu dünyada yürürken bakmak ilginç kilan bazi ayrintili ortamlar var. Çok düsünce ayrintili konulmustur ve boyunca rock müzik parçaciklarin ekleyerek, birçok kaya araçlar ve nesneler etrafinda yerlestirilir ve üzerinden fis gibi sasirtici ve eglenceli elemani bir tür olusturmak.

Grafik ortamlarda sürekli degisime ayak uydurmak için mücadele gibi komik gitmek bir araç ve renkleri ayni sürüs zaman disinda iyi.

Dövüs oyunlari seviyor herhangi bir oyun Brutal Legend oynamak gibi olacak. Müzik, müzisyenler ve ses üzerinde ünlü bu oyunu satin almak ve oynamak için baska nedenleri vardir. Kesinlikle eglenceli degilse baska bir sey ve bazi ilginç oyun saglayacaktir edilir. Sürekli uzak bu oyunda hizli bir sekilde kaybolur gibi meydan gereken oyuncu için degil.