4story kesintisiz Genel olaylar & 4story yeni bir ögretici zindan yükseltme x1.5

4story kesintisiz Genel olaylar

4Story, arka arkaya 3 önemli olay bu hafta sonu açilacak duyurdu, ancak sözde son Shin olaylar. Kore’de, “iyi” Allah’tir. Gelistirici ve yayinci, Zemi tam emin taraftarlari Tanri’ya ilgili tüm 4Story Oyun olaylar seveceksiniz.

Etkinlik 1
Kuznets (Craxion) Lonbarei egitim kampi (Defugel) Gelismis Bankasi, Genel Müdür büyük bir zenginlik saglamak için sürekli faaliyet 3 saat çalisir. Olay 13:00 3 saat PST 10:00 Pasifik Standart Saati yapilacaktir.
– (1): General Motors deli oldu! General Motors Corporation, ve iddia onun özelligi öldürdü.
– (2): General Motors yerini kaybetti! Onu bul ve ödenir.
– (3): Sizin takim arkadaslari ve Lin tarafindan, Süper döner kazandi iddia.
– (4): Q & A faaliyetleri.

Olay 2
– Yaris 1: Ilk grup maçinda 10:00 PST baslayacak. Ödüller: 2 Tanri’nin bebek Taikonteroga ve 2 hazine Tanri Geburah
– Yaris 2: ilk grup maçinda (4Story Altin) 11:00 PST baslayacak. Ödüller: 2 Tanri’nin bebek Taikonteroga ve 2 hazine Tanri Geburah
– Turnuva 3: Ilk grup maçinda 00:00 PST baslayacak. Ödüller: 2 Tanri’nin bebek Taikonteroga ve 2 hazine Tanri Geburah

Etkinlik 3
Cumartesi, 10 Nisan, 13:00 ‘tüm prim ögeleri% 50 indirim saniye satilacak! Bu sadece 60 dakika sürecek! Bu özel bir olay 4Story Shin ilk gelistiricisi! Iyi bir hafta sonu var 4Story oynamak tesekkür ederiz!

4story yeni bir ögretici zindan x1.5 yükseltme

4Story, bugün X1.5 olay firsatlari yükseltme baslayacagini duyurdu. 1.5 kat durumun önceki güncellestirme, 4Story General Motors takimi aktif MMORPG tüm hayranlari için ek seyler hazirlanmasinda yer. Her ay, baslar yükseltmek için inanilmaz bir 1,5 kat 10 saat olacak. Faaliyetlerin Bu inanilmaz 1.5 kat yükseltme, zaman ve rastgele saat, ayda 10 kez 1 saat olacak. 4Story Oyun da serbest nakit olay ve yeni bir adim kayit sayfasi lansmani memnuniyetle olacaktir. “Bu kullanicinin projeksiyon için kolay olmayacak. Size olayin kendisi tarafindan vurguladi, her gün kontrol öneririz, ama sansinizi inaniyorum!” Zemi interaktif, Daniel Choi, bas pazarlama müdürü, dedi.

4Story açikladi, bugün yeni bir egitim zindan baslatti. Bu güncellestirme, kullanicilarin oyunun felsefesini anlamak için açik bir firsattir. Ilk göz ile, bulundu, bu sik ve kaliteli saglanmasi NPC ve güzel bir arka plan sanat oldu. 4story yeni bir ögretici modu yeni oyuncular oyunun önemli eylemleri (4Story Gold) için firsatlar oynamak ve pratik ögrenmek saglayacaktir. Ilginçtir, tasarimi nasil tüm modellerini görmek zaman, bu sizin oldugu yeni high-end konsol baslik hatirlatacaktir.

Son olarak, bunu biliyorsun önce bir kahraman Iveria anakara olma kararinizi verin tesvik edecektir. Bu küresel bir sunucusudur. Bütün kullanicilar her zaman yüksek beklentileri vardir. Bizim yaraticilik hiç vazgeçmedi. “Zemi interaktif, Daniel Choi, bas pazarlama müdürü, söyledi.