10 mahjong-bir online mahjong solitaire ilginç ve yaratici bir sürümü

10 mahjong-bir online mahjong solitaire ilginç ve yaratici bir sürümü

Son zamanlarda Mahjong özellikle online Mahjong gelisiyle birlikte, bir çok popülerlik kazanmistir. Mahjong onu daha da ilginç hale mevcut bir varyasyon vardir. Bu oyunlar maliyet online ücretsiz oynanabilir. 10 Mahjong son derece popüler olmustur bu oyunlardan biridir. Bu oldukça zor olan kiremit düzenleri çok içerir. Oyun güzel bir arayüz, çekici grafik ve harika fon müzigi vardir.

Mahjong oyunu bu özel sürümü ek özellikleri ile insa edilmistir. Oyunun görsel çekiciligi bu bir oyun ister ki gibi. Bu oyunda kiremit oyunu daha cazip hale yenilikçi tasarimlari var. Fayans bayraklari, deniz yasami, astroloji, ortaçag fantezi, trafik isaretleri, doga, uzay, böcek, uyari isareti, binalar, iletisim, gida ve Çin zodyak isaretleri içerir. Ayrica shuffle gibi özelliklere sahip, ipucu ve geri. Bu özellikler online oyun oynuyor kisi takiliyorum olmaz emin olun. Bu oyun internet üzerinde mevcut fazla online Mahjong Solitaire oyunlari çok çesitli için harika bir ek. Bu geleneksel Çin kurulu oyun çok daha heyecan verici ve ilginç yapti.

10 Mahjong oyunu oyuncu aynidir herhangi iki tas birlestirmek için sahip oldugu diger normal çevrimiçi Mahjong oyunu gibi degil. Bu oyun diger oyunlar çok daha sert oldugunu. Bir oyuncu, degerleri 10 için maç iki özdes çini almak zorundadir. Ayrica bir oyuncu sadece sol veya sag taraftan birini ücretsiz tarafi vardir ve diger fayans kapsaminda degildir bir kiremit seçebilirsiniz. Ana kural tam on yapmaktir. Sen olabildigince hizli tahta temizlemek zorunda. Yani, bir yedi iki ile üç ya da sekiz ile kombine edilebilir, ama sonra her iki fayans ayni kategorideki olmalidir 7 ve 3 seçerseniz hem ayni yani olmalidir. Kolayca fare ve bir internet baglantisi yardimci ile bilgisayarinizda bu online oyun oynayabilirsiniz.

Eger online Mahjong oyun bir hayrani iseniz o zaman mutlaka 10 Mahjong oynayabilirsiniz. Bu fikrini kullanmak için bir oyuncu için etkileyici tasarim ve müzik ve çagrilari ile çok daha ilginç olacak. Bu oyunu oynamak için özel bir yazilim her türlü indirmek için gerek yoktur. Sadece çevrimiçi erisim ve Flash player en son sürümü olmasi gerekir. Oyun sadece sag alt mevcut dügmesini tiklayarak tam ekran çalinabilir. Yani fayans kaldirarak bu yaratici çevrimiçi Mahjong oyunu ve puan oynar.